Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_novinyDo spustenia druhej vetvy ruského plynovodu Nord Stream zostáva síce len pár mesiacov, no o to intenzívnejšie je úsilie, aby sa celý projekt nakoniec zrušil. Na pôde amerického Kongresu sa odohralo najnovšie dejstvo v boji proti potrubiu, ktoré má viesť plyn popod dno Baltského mora z Ruska priamo do Nemecka a obísť tak Poľsko a Pobaltie.
Zahraničný výbor Senátu schválil návrh zákona vyzývajúci vládu prezidenta Donalda Trumpa na uvalenie sankcií proti fi
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 84% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.