Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_novinyZáujem o investičné byty počas nákazy vzrástol. Počas krízy totiž ľudia hľadajú pre svoje peniaze bezpečné úložisko. Kúpený byt navyše môže v budúcnosti slúžiť ako štartovacie bývanie pre ich potomkov. Rastúci dopyt ovplyvňujú tiež extrémne lacné hypotéky.
„V Prahe podiel investícií do bytu s cieľom ochrany alebo zhodnotenia majetku začína prevyšovať nákupy bytov na vlastné bývanie. A bude aj naďalej rásť. Odhadujem
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 84% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.